Onze snelle Tirion huren? Bekijk hieronder dan of hij nog vrij is in de periode van jouw voorkeur. Vertrek vanuit onze sfeerlocatie midden in Friesland en geniet van de uitstekende zeileigenschappen van deze populaire zeilboot!
- Geen boekingskosten
- Gebruik van zwemvesten is gratis
- Geen extra kosten voor de standaard zeilinventaris en campinggas
- Brandstof wordt achteraf verrekend
- Gratis gebruik van wifi, sanitair, parkeer- en ligplaats in jachthaven gedurende huurperiode
- Borg kajuitzeilboten: € 250,00
Informatie over het huren van een Tirion
Wilt u een Tirion huren? Dan heeft u vast al eens vaker gezeild. Deze zeilboot is namelijk zeer geschikt voor de actieve zeiler die alles uit een boot wil halen. Dat betekent niet dat alleen zeer ervaren zeilers er mee weg kunnen. De boot is perfect hanteerbaar, wendbaar en stabiel doordat ze een vaste kiel en een brede romp heeft. Daardoor kunt u de Tirion ook huren wanneer u nog niet heel ervaren bent, maar wel van sportief varen houdt.
De kuip is ruim en hoog en beschikt over voldoende zitruimte voor 4 personen. Doordat de Tirion sportief zeilen combineert met het comfort van een klein zeiljacht, is ze uitermate geschikt voor plezier met het hele gezin. Kleine kinderen kunnen veilig mee aan boord door de aanwezigheid van de kleine kajuit en hoge kuiprand. Onze Tirion kunt u standaard huren met een rolgenua en een buitenboordmotor.
Interieur van een Tirion: kuiptent en kajuit
De kajuit biedt standaard slaapaccommodatie voor twee personen, maar door middel van een dektent is dit uit te breiden naar vier personen. Dit alles maakt dat de Tirion One Design een zeilboot is die ook erg geschikt is om meerdaagse toertochten te houden.
- Afmetingen van de bedden: 2 meter.
Zeilen vanuit Akkrum met een Tirion
Akkrum is de ideale startplek voor uw vaarvakantie met de Tirion. Onze haven ligt midden in Friesland, bij het Sneekermeer. Daardoor kunt u mooie dagtochten naar bijvoorbeeld Sneek, Langweer, Grou en Eernewoude maken. Tijdens de huurperiode kunt u bij ons gratis gebruik maken van een ligplaats, parkeerplaats, douches en wifi. En voor of na uw zeiltocht kunt u genieten van heel veel lekkers bij ons haventerras De Koken. De gemoedelijke watersportsfeer begint al in onze haven!
Voorzieningen
- Buitenbesturing
- 1 * 2 persoonsbed
Kenmerken
- Categorie
- zeiljacht
- Personen
- 1 - 4 personen
- Lengte
- 6,25 meter
- Breedte
- 2,42 meter
- Doorvaarthoogte
- 9,5 meter
- Diepgang
- 0,90 meter
- Bouwjaar
- 2005
- Motor
- Suzuki 4 PK
- Dieseltank
- 12
Reserveren
Opties worden geladen... |
Ervaringen
Er zijn nog geen reviews voor deze boot
Daarom een boot huren bij De Drijfveer
Perfect gelegen jachthaven
Sfeervolle jachthaven, bootverhuur en camping in het hart van Friesland tussen Sneek en Grou
Bootverhuur op toplocatie
Huur een zeilboot, sloep, valk of motorbootje en vaar over het Sneekermeer en andere Friese Meren
Camping aan het water
Kom overnachten met caravan, camper of tent en geniet van alles wat Friesland zo uniek maakt
Haventerras De Koken
De plek om onder het genot van allerlei lekkers te genieten van water, bootjes en de mooiste zonsondergangen